2018-04-27

Jeżeli masz problem z decyzją o wyborze motocykla...

Jeżeli dobija Cię wyszukiwanie jakichkolwiek informacji nt. motocykli, masz dziesiątki sprzecznych opinii z forów... jest coś na terenie UK co załatwi raz na zawsze sprawę wyboru motocykla... (ps. nie płacą mi za ten wpis, a powinni / heheheh )

Jeżeli ktokolwiek z Was interesował się kiedykolwiek aspektami technicznymi oraz funkcyjnymi poszczególnych maszyn, moim zdanie ta strona jest najlepszym źrodłem wiedzy na ten temat.
Mało tego, że znajdziecie tam opisy, porównania z podziałami na lata produkcji danych jednośladów, ale dodatkowo znajdziecie ceny jakich możecie się spodziewać zależnie od rocznika i przebiegu!

Układ strony podzielony jest na listę producentów a następnie na klasy / modele np. wszystkie Hondy VFR od podstawowego modelu do crosstourerów są w jednej kategorii ze względu na serię - VFR.

Następną istotną sprawą jest to, że już w ogólnych opisach motocykli w każdej kategorii bez znajduje się jasne i klarowne oznaczenie ich pojemności, mocy, WYSOKOŚCI SIEDZISKA, oraz oceny w skali od 1 do 10.
Wszystko na koniec okraszone jest galerią zdjęć i co najważniejsze w każdym dostępnym kolorze motocykla jaki jest lub był (dla serii zakończonych) produkowany!

To jest po prostu piękne”... jak by to powiedział mój znajomy ;) 

Zapraszam do zwiedzania

2018-04-22

Quick #snapshot during today’s #ride via #peakdistrict #motorcycle #riding #ride #hondamotorcycles #varadero #xl1000 #hondavaradero #bikeride - Another mobile image


https://ift.tt/2HHMwXz

It’s a good day #goodday #positive #selfie #thumbsup - Another mobile image


https://ift.tt/2JhtjJg

All ready for the #bike4life #varadero #hondamotorcycles #hondabike - Another mobile image


https://ift.tt/2HUTQgk

Morning... Good #morning . . . #gsd #germanshepherd #germanshepard #gsdofinstagram #gsdlove #germanshepherdsofinstagram #germanshepherddog #stick #grass #bitch #ladygraceandglory #gsdlovers - Another mobile image


https://ift.tt/2HHU64q

Pierwszy skok spadochronowy w Tandemie - recenzja

Ciężko by coś dużo o tym napisać ... najlepiej obejrzeć jak się czuje człowiek po pierwszym skoku spadochronowym z 10'000 stóp taj 4 km ...