2013-04-26

Day 206 / Dzień 206

Terminal No 3


At The Manchester airport, it's the time I'm flying from 3rd terminal. Kind of interesting because after getting through security check you kind of walking on the roof :)

/

Terminal Nr 3Na lotnisku w Manchesterze, gdzie po raz pierwszy lecę z terminala nr 3. Interesująca jest jego budowa bo po przejściu odprawy bezpieczeństwa korytarz prowadzi po dachu :)

Today's weather is amazing in terms of cloud structure but up there it wouldn't matter ;)
/
Dzisiejsza pogoda jest niezwykła w sensie układu i struktury chmur No ale to na górze nie bedzie miało żadnego znaczenia ;)

4:5h of flight... My bottom hurts when I only think about the journey:) hopefully the Canaries weather will repay for it :)
/
4:5 godziny lotu... Moje siedzenie już boli na myśl o tej podróży :) ale mam nadzieję że Kanaryjskie słońce mi to wynagrodzi :)

FindMePhotographer
MnB-Photography.eu

2013-04-24

Day 205 / Dzień 205

During quick visit at the food court at Liverpool One I had to grab this viewI don't know why but this place looks always interesting. It's made rock cold but somehow whenever I grab an image like this one, and As soon as I start to post process it with HDRish kind of software I always get amazing and vibrant views...

It just soo cool :)

Podczas szybkiej wizyty na pasażu jadalnianym w centrum handlowym Liverpool One musiałem uchwycić ten widokNie wiem dlaczego ale to centrum wyglada zawsze interesująco. Wykonane jest jak zimne kamienie ale z jakiegoś powodu kiedy tylko wykonam takie zdjęcie i zacznę je odrabiać aplikacjami pseudo HDR (WRT) zawsze dostaję niezwykle kolorowe i zadziwiające widoki...

To jest po prostu takie fajne :)

2013-04-22

Day 204 / Dzień 204

The thing I like the most in this image is the man with his two dogs.He has been throwing for them a tennis ball to chase. Funny view was that as the bigger dog was much faster to get to the ball where the small one has been always late and could only bark :)))

I took it on Saturday on the Blackpool's beach and it has been Instagramed a bit ;)

To co najbardziej lubię w tym zdjęciu to mężczyzna którego tam widać z dwoma pasami.Mezczyzna rzucał im piłkę tenisową. Zabawna scena polegała na tym ze większy pies ciagle nie dawał szans mniejszemu, który notorycznie oszczekiwał mężczyznę przed każdym rzutem piłki.

Zdjęcie zostało wykonane w ostatnią niedziele na plaży w Blackpool i troszkę zostało potraktowane Instagramem

Pierwszy skok spadochronowy w Tandemie - recenzja

Ciężko by coś dużo o tym napisać ... najlepiej obejrzeć jak się czuje człowiek po pierwszym skoku spadochronowym z 10'000 stóp taj 4 km ...